ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém s multiplayerom

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
abyss15

abyss15


Počet příspěvků : 1
Registrován : 22. 08. 14

Problém s multiplayerom Empty
PříspěvekPředmět: Problém s multiplayerom   Problém s multiplayerom EmptyFri Aug 22, 2014 8:57 am

Nazdar. Mám takýto problém. S kamošom hráme multiplayer a vždy keď sa pripojím do hry tak vôbec nič nevidím, ani jeho ani stroje pritom on ma v hre vidí aj všetky naše stroje. Potom keď vyresetujeme stroje a znovu sa prihlásim do hry tak už to funguje. Už nás to takto nebaví bo vždy keď ideme hrať musíme najprv nanovo pokúpiť všetky stroje. Neviete kde by mohla byť chyba? Pre upresnenie tvorcom hry je kamoš a používame hamachi. Obaja máme origo hry a najnovšie patche.
Návrat nahoru Goto down
zetor123456789

zetor123456789


Počet příspěvků : 5
Registrován : 11. 06. 14

Problém s multiplayerom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s multiplayerom   Problém s multiplayerom EmptyFri Aug 22, 2014 9:02 am

Hle mě to taky občas udělá ale taky nwm co toje  Very Happy Smile Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
radek7745
štamgast 1
štamgast 1
radek7745


Počet příspěvků : 16
Registrován : 17. 08. 11

Problém s multiplayerom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s multiplayerom   Problém s multiplayerom EmptyFri Aug 22, 2014 10:40 am

No mě tohle naposled dělal Jaguar 980 + nějaký stroj už nevím co to bylo nakonec jsem podle logy to stroje přebral a už nikdy se žádna chyba neukázala
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Problém s multiplayerom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s multiplayerom   Problém s multiplayerom EmptyFri Aug 22, 2014 3:07 pm

je dosť pravdepodobné že niektoré stroje nie sú úplne dorobené pre MP preto to môže robiť tieto problémy môže byť na prd jeden mod ktorý to spôsobuje može ich byť viac ako odstrániť chybu no jedine tak že postupne kupujte napríklad po 3 stroje uložte obeja sa odhláste a potom znovu sputite a uvidíte kedy to začne a kedy nie presnejšie pri kúpe nejakého modu ak to začne tak ten mod môže byť zlý na zhrnutie treba skúšať, skúšať a skúšať. A inak ten kto vytvára server ten človek nebude badať prakticky žiadne problémy iba tí čo sa k nemu pripájajú môži vidieť tebou opísané chyby
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém s multiplayerom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s multiplayerom   Problém s multiplayerom Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s multiplayerom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem s Multiplayerom...
» Problem s Multiplayerom
» Problém
» Problem s FPS
» Problem s MP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: