ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chybí složka MODS

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
dr.casper

dr.casper


Počet příspěvků : 3
Registrován : 09. 03. 15

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyMon Mar 09, 2015 3:22 pm

Neví někdo proč po instalaci chybí složka mods......nemůžu vkládat mody. :-)
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyMon Mar 09, 2015 4:51 pm

Normalne si ji vytvor bude to fungovat ja jich mam nekolik ktere stridam zalezi jakou mapu hra vse je ok
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyMon Mar 09, 2015 4:54 pm

To je tak velký problém vytvořit novou složku mods? Zas mne předběhli.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
dr.casper

dr.casper


Počet příspěvků : 3
Registrován : 09. 03. 15

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyTue Mar 10, 2015 5:36 pm

hele chvojkovice brod......to mě taky napadlo, složku jsem vytvořil nakrmil modama.....i v obchodě jsem přelistoval, ale mody nikde, já než se ptám tak čtu...a teprve když se něco vy...re, tak se ptám
Návrat nahoru Goto down
dr.casper

dr.casper


Počet příspěvků : 3
Registrován : 09. 03. 15

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyTue Mar 10, 2015 5:37 pm

možna je to tim že je hra prostě Crack u FS13...jsem neměl problem
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyTue Mar 10, 2015 6:13 pm

boh vie čo inštaluješ aj za hru buď nejaký stiahnutý bordel alebo úplne iný simulátor ak to nemáš originálnu hru a je ti ľúto tých 20eur za ňu dať tak sa tu s tebou nemáme o čom baviť lebo za novú hru čo je fakt na dobrej úrovni tak 20eur sa mne osobne zdá primeraná cena dokonca v brlohu ak sa preukážeš že si študent a chodíš do školy dajú ti ešte aj zľavu 2 alebo 3eura alebo počkaj na steame na 50% zľavu a budeš ju mať za 15eur počkaj ty si z CZ tak si to všetko prerátaj do KČ tam to máš možnosť kúpiť aj tak ešte lacnejšie než u nás na SK
Návrat nahoru Goto down
Gaudysrs

Gaudysrs


Počet příspěvků : 2
Registrován : 02. 12. 14

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyWed Mar 18, 2015 10:34 pm

Zdravím pánové, když řešíte téma mody,tak bych se chtěl také zeptat,zda-li někdo neví,že když mam origo hru,tak mi tak jde asi tak 2% modu co si stahnu? Smile poradil by mi někdo jak to vyřešit? Smile

Díky Smile
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS EmptyThu Mar 19, 2015 3:32 pm

ak ti niečo nejde LOG ti to vypíše log nájdeš v priečinku FarmingSimulátor2015 úplne dolu log.txt
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chybí složka MODS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí složka MODS   Chybí složka MODS Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chybí složka MODS
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Složka mods
» Chybí text po spuštění i ve hře
» mods
» Mods
» Mods multiplayer

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: