ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chybí text po spuštění i ve hře

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
jara10

jara10


Počet příspěvků : 8
Registrován : 17. 01. 15

Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  EmptySun Jun 14, 2015 6:13 pm

Zdravím , prosím o pomoc. Hra mi do včera normálně fungovala, po instalaci patch 1.3 mi zmizelo ve hře veškerý text, na úvodní obrazovce mám pouze prázdné políčka bez textu zbytek věcí funguje ok . Hru jsem zkusil odinstalovat , ale výsledek je furt stejný . Nevím co stím prosím o radu . Díky
Návrat nahoru Goto down
LS08

LS08


Počet příspěvků : 10
Registrován : 15. 08. 13

Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  EmptyWed Jun 17, 2015 11:30 am

Mě se něco podobného stalo už s instalací patche 1,2 kdy hra na 32bit šla normálně a 64bit nezobrazovala text. Vyřešil sem to instalací nejnovějších ovladačů grafické karty a vše OK. Zkus, třeba ti to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
jara10

jara10


Počet příspěvků : 8
Registrován : 17. 01. 15

Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  EmptyWed Jun 17, 2015 5:45 pm

Měl jsi pravdu bylo t ovladačem na grafiku. Vše už funguje . Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Avasty

Avasty


Počet příspěvků : 7
Registrován : 14. 12. 13

Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  EmptySat Jun 20, 2015 1:44 pm

Zdravím mám podobný problem text mám iba pixely a nedá sa z toho nič rozumieť jediné čo som spravil bolo že som preinštaloval farming simulator predtím mi to išlo v pohode ale po reinštalácii to ukazuje takto
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  EmptySun Jun 21, 2015 10:32 am

A proč jsi dělal reinstal když hra šla?

Odinstaluj hru, smaž všechny uložení, restartuj PC a hru znova naistaluj...
Návrat nahoru Goto down
Kristián Veľas

Kristián Veľas


Počet příspěvků : 3
Registrován : 08. 12. 14

Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  EmptySat Aug 15, 2015 11:42 am

Čaute, pri spusteni hry mi napise chybovu hlasku ze sa nenasiel subor:Documents, My Games , Farming Simulator 15, game.xml .... ked som si ten:subor nasiel tak po otvoreni je prazdny neviete co s tym spravit ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chybí text po spuštění i ve hře  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybí text po spuštění i ve hře    Chybí text po spuštění i ve hře  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chybí text po spuštění i ve hře
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chybí složka MODS
» spuštění skriptu ve hře
» Chyba spuštění hry
» Spustění pomocníka
» Zaseknutí počítače ihned po spuštění aplikace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: