ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 vypíná se pomocník

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aki.Lee

Aki.Lee


Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 08. 15

vypíná se pomocník Empty
PříspěvekPředmět: vypíná se pomocník   vypíná se pomocník EmptyTue Aug 04, 2015 11:41 am

Zdar přemyslové, stáhnul jsem si pěkné oldies mapy, několik starých malých pluhů (které se neobrací), koupím třeba starý Farmall a pokud na něm při orbě zapnu pomocníka, tak mi dojede na konec řádku a vypne se, někdy se otočí a udělá druhý řádek a zase se vypne, čím to je, mapou, pluhem? Je možné to někde ošetřit? Nebo je možné stáhnout nějaký mod, který by to zorání pole zautomatizoval, nehledě na tento problém? Dík.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

vypíná se pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypíná se pomocník   vypíná se pomocník EmptyTue Aug 04, 2015 12:22 pm

Podle mě to bude mapou a tím jaké tam jsou pole. Zkus nejdříve manuálně pole poorat sám dokola (stačí pár řádků) a pak teprve zapni pomocníka.

PS: Pokud máš malé pluhy tak asi budeš muset udělat více řádků ale mě to třeba u kombajnů pomahá, Dojedou na konec a mají dost místa na otočení a pole už má pravidelnější tvar

Návrat nahoru Goto down
Aki.Lee

Aki.Lee


Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 08. 15

vypíná se pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypíná se pomocník   vypíná se pomocník EmptyTue Aug 04, 2015 12:44 pm

Díky, máš pravdu, zkusil jsem různé kombinace. Je to mapou - tvarem pole, ale je to i těmy pluhy, pokud dám třeba otáčecí Lemken, tak s tím jede automaticky celé pole, bez ohledu na tvar. Našel jsem ještě mod Autotractor, s tím to jde vždy, nehledě na mapu a pluh. Vyřešeno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





vypíná se pomocník Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypíná se pomocník   vypíná se pomocník Empty

Návrat nahoru Goto down
 
vypíná se pomocník
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vypíná se Farming simulator 2013
» Vip pomocník
» pomocnik
» klasický pomocník v hre
» Courseplay -- vše sem --

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: