ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém s instalací origo hry

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 8:56 am

zdarec lidi,mám k vámn takovou prosbu,koupil jsem si konečně originálku LS 15 ,ale mám takový problém,hru nainstaluji,dám CD klíč,hru zapnu uložím vypnu,dám mody do složky modů, opět zapnu a hru uložím dám patch 1.2 opět zapnu a následně s uložením vypínám do této doby vše ok,ale jakmile vypnu pc a zapnu tak mi to píše,že mám vložit Disk..nevíte čím to může být??
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 6:51 pm

neni to tim ze hra vyzaduje vlozeny disk nebo aspon pres virtualni mechaniku obraz disku?
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 7:36 pm

Podla mna je to to. Aj LS 13 tak funguje (teda pokial nemas STEAM).
Návrat nahoru Goto down
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 9:11 pm

tak jsem asi zjistil,že mi ideálně nefunguje CD mechanika jak by měla,půjčil jsem si tu přenosnou mechaniku a úplně zatím v poho
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 9:36 pm

tak si stahni daemon tools vytvor si vyrtualni mechaniku a tady na foru mas v sekci navody obraz disku funguje to na 100% a je to parada
Návrat nahoru Goto down
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 9:51 pm

no právě,že démona mám v pc,ale mě nebyla ta cd mechanika to Cd vůbec schopna načíst,tak jsem zkusil toto a ztaím to funguje,tak uvidím
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptyFri Feb 27, 2015 9:58 pm

üdelej si obraz disku pres alhocohol nebo nero vloz do virtualu a poslape to
Návrat nahoru Goto down
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptySun Mar 01, 2015 9:46 am

už jsem tak učinil,udělal jsem si obraz Cd přes daemona a už to funguje i bez CD
Návrat nahoru Goto down
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry EmptySat Mar 14, 2015 10:44 pm

a ještě dotaz,když chci hrát multiplayer,musím hru přihlásit na internet tím kodem??co bylo k tý hře?,
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém s instalací origo hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s instalací origo hry   Problém s instalací origo hry Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s instalací origo hry
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s instalaci farming 2015
» TITANIUM a ORIGO LS13
» NewHolland Xtrac Origo
» origo balíkovač Krone BigPack
» Duplikování origo mapy VYŘEŠENO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: