ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Duplikování origo mapy VYŘEŠENO

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Duplikování origo mapy VYŘEŠENO   Duplikování origo mapy VYŘEŠENO EmptySun Jan 04, 2015 3:28 pm

Chtěl jsem se zeptat co všechno bych měl zkopírovat do zipu abych měl extra origo mapu kterou bych si mohl upravit k obrazu svému? Zkopíroval jsem všechno ze složky C:\Farming simulator 2015\data\maps, vyházel z této složky všechno kde bylo "map02...." ale mapa mi nenaběhla. Nevím kde bych měl změnit název mapy abych se poté v menu zorientoval která mapa je která. Prosím poraďte


Naposledy upravil Fyrysan dne Sun Jan 04, 2015 4:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duplikování origo mapy VYŘEŠENO   Duplikování origo mapy VYŘEŠENO EmptySun Jan 04, 2015 3:36 pm

Předpokládám,že v zipu máš i všechny soubory z modMapSDK.zip,který je tady:C:\Farming simulator 2015\sdk
Tam,pokud jsi přejmenoval map01.i3d,je důležitý soubor SampleModMap.lua a v něm tebto řádek:
self:loadMap(Utils.getFilename("map/map01.i3d", self.baseDirectory), true, self.loadCareerMap01Finished, self);
to červené musí být identické s .i3d mapy
Měl by to být řádek č.38
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duplikování origo mapy VYŘEŠENO   Duplikování origo mapy VYŘEŠENO EmptySun Jan 04, 2015 3:49 pm

Tak to jsem neměl ale i tak mi to nechce najet. Nevím co dělám špatně
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duplikování origo mapy VYŘEŠENO   Duplikování origo mapy VYŘEŠENO EmptySun Jan 04, 2015 4:16 pm

Tak od začátku.
Vše z modMapSDK,extrahuješ třeba na plochu do složky př. AAA,kterou si vytvoříš.
Mezi soubory je prázdná složka map,v které je akorát jeden textový dokument.
Do té složky zkopíruješ vše z :\Farming simulator 2015\data\maps,kromě toho co má na konci 02,přesně jak jsi psal.
Nakonec vše zabalíš do .zipu a vložíš do mods.
POZOR!!!! musí být ZIP,ne RAR a názem musí být třeba takhle  Xxx_mapa15,ne takhle Xxx-mapa15
bacha na háčky,čárky atd
Vyskoušej
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duplikování origo mapy VYŘEŠENO   Duplikování origo mapy VYŘEŠENO EmptySun Jan 04, 2015 4:50 pm

Název mapy je sice "SAMPLE MOD MAP" ale jinak už je vše v pořádku. Jdu upravovat Very Happy . MOC DÍK za pomoc!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duplikování origo mapy VYŘEŠENO   Duplikování origo mapy VYŘEŠENO Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duplikování origo mapy VYŘEŠENO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problém s instalací origo hry
» TITANIUM a ORIGO LS13
» NewHolland Xtrac Origo
» origo balíkovač Krone BigPack
» mapa Baltic_villageV1 - VYŘEŠENO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: