ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chýbajúci SHADER MODEL 3.0

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
krafcatko
štamgast 1
štamgast 1
krafcatko


Počet příspěvků : 24
Registrován : 22. 02. 15

Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 Empty
PříspěvekPředmět: Chýbajúci SHADER MODEL 3.0   Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 EmptySat Mar 14, 2015 4:41 pm

zdar, na moj NTB som nainštaloval FS15, a ked ju chcem zapnut tak mi naskočí že Shader Model 3.0 is required a že mam aktualizovať grafiku a jej ovládače. To som aj urobil ale vždy mi to naskakuje ? mám grafiku Intel 4 Series Express Chipset Family ... FS 13 mi fungovala .....
dík
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chýbajúci SHADER MODEL 3.0   Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 EmptySat Mar 14, 2015 5:04 pm

skús viacero ovládačov aj nejaké staršie najnovšie ovládače nemusia byť lepšie ako nejaké staršie ale je aj dosť možné že tvoja grafika vôbec nepodporuje Shader Model 3.0 to znamená že tú hru na tom notebooku nespustíš nikdy lebo predsa len 2015 je od 2013 grafizky dosť prepracovanejšia
Návrat nahoru Goto down
krafcatko
štamgast 1
štamgast 1
krafcatko


Počet příspěvků : 24
Registrován : 22. 02. 15

Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chýbajúci SHADER MODEL 3.0   Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 EmptyThu Mar 19, 2015 5:36 pm

no uvidim, skusim dat dať niečo staršie .....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chýbajúci SHADER MODEL 3.0   Chýbajúci SHADER MODEL 3.0 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chýbajúci SHADER MODEL 3.0
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shader model 2.0
» Shader tipping
» Jak vložit texturu na model

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: