ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
MALDAR

MALDAR


Počet příspěvků : 1
Registrován : 04. 10. 15

APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím Empty
PříspěvekPředmět: APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím   APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím EmptySun Oct 04, 2015 1:10 pm

ahoj.ukazalo.se.mi.pri.nainstaovani.hry.toto.chybove.okno.kdyz.jsem.hru.spustil.mužete.mi.poradit
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím Empty
PříspěvekPředmět: Re: APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím   APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím EmptyWed Oct 07, 2015 8:10 pm

Je to chyba v registrech Windows, příp.poškozené dll, prvně projeď komp antivirem. Pokud je test ok a nepomohl, většinu takových chyb umí vyřešit prográmek:http://www.mediafire.com/download/97erhoox4d3zabq/aio210.zip
Pokud nepomůže. zkus opravit DirectX (DirectX End - User Runtime Web Installer), znovu stahni a nainstaluj  .netFreamwork. A nebo se zkus něco dozvědět na stránkách Microsoft podpory. Poslední možnost = přeinstalovat windows.
K čištění PC nepoužívej free prográmky, taky žádné tweaky na optimalizaci nebo zrychlení. Dokáží steně jako virus nenávratně poškodit windows (možná je to tvůj případ).
Tak hodně zdaru.
Návrat nahoru Goto down
 
APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosím vas poradte mi :)
» poradte prosim
» Poradte mi prosim
» Prosím poraďte ohledně hraní po LAN
» Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: