ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)

Goto down 
+19
MadDog
Morpheus 28
jezuitter99
pitrs 25
burák
s.e.t.a.m.
oldjzd
josmal
tiracek6366
ledy
MILDAS11
rad 1
simaccek
Tonda
durman
sullda696
tomi-h
Thrak
PalkiS
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Oplatí sa mapa vydať na FS 11 ?
určite, Áno
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Vote_lcap78%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Vote_rcap
 78% [ 14 ]
Nie, lebo za chvíľku tu je FS 13
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Vote_lcap11%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Vydať to až na FS 13
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Vote_lcap11%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Celkem hlasů : 18
 
Poll closed

AutorZpráva
simaccek




Počet příspěvků : 2
Registrován : 21. 08. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Nov 01, 2012 4:37 pm

Nazdar farmári,
táto mapa ma veľmi zaujala, je dobre prepracovaná a hlavne je to niečo nové. Pred autormi mapy dávam klobúk dolu. Strávil som pri hre veľa, fakt veľa hodín a stále ma to fantasticky bavilo. Fungoval mlyn, miešarňa, výkupy a dokonca aj pivo sa dalo predať do Lidlu. Ale moje sklamanie po hodinách hry prišlo keď som zistil, že mlieko, prasatá, kravy a kone sa jednoducho naložiť nedaju-skrátka vojdete tam s vlekom a nič sa nedeje. Škoda, že to stroskotalo zrovna na veciach ktore tú mapu mali urobiť výnimočnou. Nepíšem sem aby som kritizoval, len som sa chcel podeliť o skúsenosť a možno ušetriť čas iným hráčom.
Inak to je veľmi dokonale prepracovaná mapa(až na tú funkčnosť, škoda). Autorom želám do budúcnosti veľa tvorivých nápadov a spokojných hráčov.
PS: ak by medzi časom prišla na svet plne funkčná mapa, napíšte prosím link, rád to začnem od začiatku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Nov 01, 2012 6:11 pm

Si děláš srandu ne, Všechny vleky i stroje fungují bez problémů!!! Taky de o to jaký jsi použil vlek, chce to číst co je napsáno v shopu !!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Nov 01, 2012 6:14 pm

simaccek:
Funguje všetko len musíš napísať podrobnejšie o tom s čim si kde mal problém a my ti určite odpovieme že kde nastála chyba, ktorým vlekom kde si šiel lebo nakladanie všetkého ide len musíš použiť správny vlek alebo vozidlo ak si nepoužil veci z mapy alebo z našich módov AGROMANiA DLC, Vítkov DLC Tak chyba je v tom že ten vlek tam nemá zapísané plodiny alebo výrobky čo chceš prevážať... to všetko sme testovali asi mesiac dokopy

V mape a v DLC packoch mame rozpísané krásny popis čo čim ide previesť a čo načo slúži
a je tam všetko potrebné ku hre mapy od strojov po príslušenstvo k hre...
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySun Nov 11, 2012 6:18 pm

Ahojte,
rozjel jsem tuhle super povedenou mapičku která se autorům opravdu povedla a moc za ni díky.
Mám dotázek (asi né poslední) ale nevím přesně co mám dělat v mlýnech na kopci?
Jsou tam pozice na tři plodiny:tušim že pšenici, ječmen a kukuřici. Ale nevim co s tím. Mám na valníku (základním jednonápravovým, zeleným) pšenici ale po zajetí na vyhrazenou pozici se nic neděje. Tak mě prosím postrčte ;-) Díky, R.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySun Nov 11, 2012 6:30 pm

No aby jsi mohl vysypávat na těch místech ve výr.modu tak použij mezerník. Klávesa "Q" funguje jen na výsypech v prodejnách.
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySun Nov 11, 2012 6:49 pm

Jj, díky už to maká Smile Jsem blbej, už jsemto měl podobně v jiný mapě ale vůbec mě tady netrklo Embarassed
Ještě jsem pokoumal celou výrobu a těch věcí co je potřeba je fakt hodně tak ještě rozmylset co vlastně začnu z výroby nejdřív.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySun Nov 11, 2012 7:21 pm

Celá mapa je postavena tak aby to nebylo jednoduché. Musíš dobře rozmýšlet co ted a co potom ale dají se tu vydělat krásné peníze a vydělat na všechny stroje a všechny pole. Kdyby to bylo jednoduché jak mapa 1 co je v základu hry ,tak by se to taky brzy ohrálo.
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyTue Nov 13, 2012 1:01 am

To jo no Toňo o je iny ŠvajncMajster Very Happy preto se to udelalo vše tak aby si drel furt na poli jak ďabel a neflakal se traktor
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyTue Nov 13, 2012 5:59 am

Je parádní, jen mi přijde, že to jeden člověk zvládat nemůže. Já osobně nevěděl co dělat dřív.... Sad Smile
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyTue Nov 13, 2012 9:51 am

No jo a preto existuje Multiplayer v tejto hre a DLC baličky s potrebným materiálom k mape aby si nemusel ťahat mody a aby sa na vašu hru napojili ty čo tu mapu majú tiež

Celá mapa je stavaná pre minimálne 4 hráčov my sme to testovali 4 -5 s prachami na test proti pirátom Bones
len kým to všetko rozbeháš vo vyrobnom mode treba ti nejakých 20 - 30 hodín
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyTue Nov 13, 2012 10:04 am

To je mi jasný....Ale smekám před váma pánové....
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyFri Nov 16, 2012 11:10 am

Je to nadherna mapa doufam ze bude i na ls13 díky za vaší praci kterou jste tomu věnovali fakt super
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyFri Nov 16, 2012 12:55 pm

moc pekna prace kluci skoda ze jste neupgradovali ten vyrobni mod na neco co tu este nebylo kdyz uz jste to delali neopakovat svou a ani jinou praci vytvaret porad nove veci.Zemedelstvi ma pomerne siroky zaber nemluve o moznostech kombinovani ale to neni jen pro kluky sem ale i pro nove tvurce nebyt kopirkou ale prinosem novych napadu veci.jinak povedene :-D Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
tiracek6366

tiracek6366


Počet příspěvků : 1
Registrován : 13. 06. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySun Nov 25, 2012 6:39 pm

Ahoj moc pekna mapa, stahnul jsem ji, ale mam tam nejaky problem s Tatrama. koupim ji, ale nefunguje, az kdyz ji koupim znova. a ta prvni nejde prodat, tak stoji v obchode. to by nevadilo, ale kdyz hru ulozim a ukoncim apak znova chci nacist, tak se nespusti a dokonce se ta prvni koupena tatra ukazuje i v jinych mapach. poradite?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySun Nov 25, 2012 7:29 pm

Problém je nejspíš v tom že používáš course player. Ty tatry jej mají zakázaný a proto se to stím bije. Už jsme to řešily jinde na foru a jak vyhodil autopilota z modu ,tak bylo po problému. Ono taky jsme mapu dělali pro hráče MP.
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyMon Nov 26, 2012 11:35 am

Vyhodte courseplayer mod a potom povedzte ze to neide bolo to testovane len Tatry sme testovali a prerabali cca 2-3 tyzdne....

už pochopte načo je vlastne nebo co znamena Multiplayer
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyMon Nov 26, 2012 4:38 pm

Jedu to singl, poctivě jako vždycky bez podobných vychytávek a maká mi všechno bezvadně ;-)
Návrat nahoru Goto down
josmal
štamgast 4
štamgast 4
josmal


Počet příspěvků : 48
Registrován : 31. 07. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyMon Dec 03, 2012 6:11 pm

Ahojky všem. Pánové,skvělá mapa. Jen se chci zeptat,jestli je ke stáhnutí samotná mapa, bez strojů. Mám vše upravené dle návodu,ale stále mi to po určité době shazuje >Bad aloccation<. Nejsem odborník, tak jen mlátím hlavou o zeď. A taky mi to ukazuje nějaký log.Opět mi to n ic neříká. K mapě bych měl snad jedinou věc.Na brambory a třeba i řepu bych raději používal bramborárnu z Jasenie.Pak bych snad na Vás složil chvalozpěv. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyMon Dec 03, 2012 6:19 pm

Cau,mapa bez strojů samostatně není. Co ti vypisuje log hry,to tam máš jen tyto mody co byly u mapy nebo i nějaké jiné?? Opiš ten log sem at víme co to dělá, mapu jsme testovali přes 2 měsíce a bylo to vždy ok a pokud se něco naskytlo ,tak se to odstranilo,taky proto tak dlouhý test. A o té bramborárně slyším poprvé a vůbec nevím coto je zač. A taky co se líbí tobě se nemusí líbyt všem že. Opiš sem ten log at to můžem řešit.
Návrat nahoru Goto down
oldjzd

oldjzd


Počet příspěvků : 4
Registrován : 12. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptySat Dec 15, 2012 1:53 pm

zdar zemědělci, mám problém s tatrou. Od kombajnů mi všechno vozí, ale když ji potřebuji naložit na farmě, tak to nejde. Zkoušel jsem to fordem i case, ve stodole, před stodolou, pod rampou, solo i jako soupravu. Přitom vleky naložím bez problémů čímkoli a kdekoliv. Poraďte, kde dělám chybu, nebo co je špatně. Dík za pomoc!
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyWed Dec 26, 2012 11:52 am

už mi bylo porazeno,kde seženu chmel,ale bohužel se mi nedaří ho naložit na žádný vlek,poradíte někdo kam????
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyWed Dec 26, 2012 12:29 pm

Prosimtě umíš číst ne, V shopu si musíš koupit aspon ten modrý střední vlek. Je tam napsáno že bere i chmel a je to napsáno i u jiných vleků. Pak přijedeš do Navosu a pod tou rourou ho koupíš. Při hře měj zapnutou nápovědu. Jak jseš pod tou rourou tak se ti v nápovědě objeví co máš dělat. Klávesou X si vybereš plodinu a mezerníkem začneš sypat. Při výběru plodiny se ti vlevo dole ukazuje co máš momentálně nastavené, tak až zvolíš chmel ,tak začneš sypat a máš to.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyWed Dec 26, 2012 8:34 pm

a vypěstovat nejde proč????
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyWed Dec 26, 2012 9:56 pm

Protože nejde a nikde není vyšší chmelnice jak 2 metry, což je hodně málo. A oco ti de, že ten chmel musíš kupovat za prachy??? Přesně o to mi šlo, vytáhnout z hráče prachy aby musel makat na další věci. Peněz se v mapě dá vydělat hodně, stačí jen uvažovat co a jak.
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Dec 27, 2012 12:20 am

"Přesně o to mi šlo, vytáhnout z hráče prachy aby musel makat na další věci."

kua ještě teď se řežu, dobrej joke lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Dec 27, 2012 5:21 am

Co ti je jako k smíchu!! Každý blbec si umí napsat prachy ale je spousta hráčů co jinak, jak bez money chatu nehrají. A ta mapa je hlavně jim ,že čím to je těžší tím to dýl baví ale tebe toto asi nikdy nenapadlo že!!!
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Dec 27, 2012 5:50 am

ne mě baví originál mapa. Ne Vaše napodobeniny, a propo bavím se tím jak tu kecáš kraviny. Ty si to udělal a tamto sem udělal :-D Fakt dobrý. Chmel se kupuje protože si to tak chtěl :-D
Aspoň přiznej, že si prostě použil originál nápad. A že vytvořit chmelnici se stroji na sklizeň bys už nezvládl.
Jo hele podle těch vykřičníků. nevystupuješ jinde jako TondaCZ. Ten je taky s oblibou používá :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyThu Dec 27, 2012 6:02 am

To mám tak rád ty co umí jen kecat a kde nic tu nic. Chtěl bych vidět nejaký tvůj výtvor jako mod a nejen blbé kecy o ničem. A k těm vykřičníkům. Kdyby si tu mapu měl ,tak by si věděl že to dělal Tonda CZ tu mapu. Je vidět že když už nemáš co tak se chytáš blbostí jak nějaký puberták s IQ tykve co nic víc kromě vyrypování neumí. Běž si hrát základní mapu a starej se osvé, až budeš mít nějaký problém s touto mapou ,tak se ozvi ale jinak si nech kecy na koledy.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyFri Dec 28, 2012 1:46 pm

tak to sem nechtěl,aby se tady rozjela takováhle debata,ale ještě jsem se chtěl zeptat,tuto hru hraju dlouhou dobu,ale nepodařilo se mi ještě zjistit jak najít a kam vrátit ty lahve o kterých se taky píše
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyFri Dec 28, 2012 4:09 pm

Tonn vidím že jsi děsně chytrý chlapec. Nepsal jsem základní mapu ale originál mapu s výrobním modem a to je pouze D@M Monopol.
Vím že ji dělal TondaCZ proto sem se ptal jestli to nejsi náhodou ty. Občas je dobré si pořádně přečíst co druhý píše.

Za další napsal jsem po hodně dlouhé době a to jen proto, že ty Vaše kecy jací jste borci se už nedají číst. Neznáš mě, tak si mě laskavě neber do huby. Do hry dělám věci už od roku 2009.


s.e.t.a.m - v poho mě jen tihle umělci štvou.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 EmptyFri Dec 28, 2012 6:30 pm

burák- nevíš co a jak s těma lahvema?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Moje mapa
» Moje Mapa
» Chmel-Moje mapa
» moje družstvo
» Moje videa ze hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: