ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)

Goto down 
+19
MadDog
Morpheus 28
jezuitter99
pitrs 25
burák
s.e.t.a.m.
oldjzd
josmal
tiracek6366
ledy
MILDAS11
rad 1
simaccek
Tonda
durman
sullda696
tomi-h
Thrak
PalkiS
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Oplatí sa mapa vydať na FS 11 ?
určite, Áno
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Vote_lcap78%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Vote_rcap
 78% [ 14 ]
Nie, lebo za chvíľku tu je FS 13
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Vote_lcap11%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Vydať to až na FS 13
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Vote_lcap11%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Celkem hlasů : 18
 
Poll closed

AutorZpráva
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyWed Mar 27, 2013 6:59 pm

Chci se zeptat máte nekdo odzkoušený ten dopravník na hnuj u koní ? nejde mi naložit hnuj ani lopatama a ani ten dopravnik nefunguje....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyWed Mar 27, 2013 7:24 pm

A máš u těch koní vyroben hnůj. Dej F12 a tam to uvidíš. Všechny funkce mapy se zkoušeli než se mapa vydala a všechno fungovalo.
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyWed Mar 27, 2013 8:27 pm

ano mam a i u pda mi to ukazuje
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyThu Mar 28, 2013 12:38 am

ten hnůj co máš od krav které krmíš jen silíáží a trávou, tak ten pás stím hnojem nemá nic společného, dej F12, myší klikni na 8 tlačítko a tam teprve uvidíš jestli máš u těch koní hnůj. Ten hnůj od těch krav v ohradě máš klasicky u té ohrady. A v PDA vidíš jen ten hnůj od těch krav v ohradě. Na ostatní věci je kl. F12
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyFri Mar 29, 2013 6:30 pm

Abych uvedl věci na správnou míru. Tady ten Morpheus 28 si stáhnul nějaké rozmetadlo které je plné chyb v logu a tady píše že v mapě něco nefunguje. Takže se opět ukázalo že mapa je bez chyb a vše maká jak má. Tady je foto. [You must be registered and logged in to see this link.] Taky v mapě najdete i tohle. [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySat Apr 20, 2013 7:43 pm

Tonn mam dotaz.Kdy tak asi vyjde tato mapa pro LS 2013???Jsem na ní úplně ujetej a do 13 se na ní těšim.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySat Apr 20, 2013 11:32 pm

No těžko říct. Mám ji tak z 60% rozdělanou ale hlavně velký problém je že ten výrobní mod nefunguje v LS13 a jsou sním velké problémy ho předělat do 13.
Návrat nahoru Goto down
MadDog

MadDog


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 08. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySat May 04, 2013 7:58 pm

Mapu hraji krátce ..

V první řadě velká pochvala, vše je vyvážené a pracuje OK, snad jen výroba krmné směsi lehce nestíhá :-)

Několik nejasností jsem si již vyřešil, ale chci si ujasnit - močku mohu koupit, ale nemohu prodat? Mám nadpprodukci a nevím, co s tím. :-)

K příspěvku Tonna z 29.3. - to rozmetadlo z obrázku mám též, Bergmann 4-osý a nefunguje.
V současné době to řeším pomocí Kverneland Taarup Shuttle :-) Byl by prosím odkaz na funkční rozmetadlo?
Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySat May 04, 2013 8:47 pm

Kde jako můžeš močku koupit to mi není jasné jako. Výkup na močku a hnůj v mapě není, ale zato tam je spousta polí kde to můžeš zužitkovat. To rozmetadlo bylo špätné ale normálně to funguje i na origo rozmetadlo ze hry. Pokud chceš to velké rozmetadlo které jsem opravil tak tady je odkaz.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
MadDog

MadDog


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 08. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySat May 04, 2013 11:57 pm

V Navosu, když najedu postřikovačem pod tu výdejní rouru a navolím liquid manure, tak po spuštění odběru mi začne přibývat. Cena je kolem 725 Kč.
Odzkoušeno na Scania P420 liquid manure sprayer Zunhammer.

To upravené rozmetadlo - nakládání z dopravníku funguje. Děkuji


Naposledy upravil MadDog dne Sun May 05, 2013 12:11 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySun May 05, 2013 12:01 am

Hmm divné ale tam je ten prodej určen na jinší plodiny. A kupovat si močku když si ji můžu vyrobit na více místech je blbost ne.
Návrat nahoru Goto down
MadDog

MadDog


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 08. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySun May 05, 2013 12:13 am

Samozřejmě, já to jen zkusil na začátku, když jsem si tu mapu osahával.

Ale výkup by nebyl na škodu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySun May 05, 2013 12:24 am

Celá mapa je postavená tak aby to nebylo jen tak jednoduché a hra trvala dlouho. Dát tam takový výkup by znamenalo že to co jsem vymýšlel několik týdnů aby to vše pasovalo do sebe tak by přišlo nazmar. Je tam spousta věcí co se dá prodat a za dost dobré ceny. I kdyby tam ten výkup byl, tak beztak cena by byla velice nízká protože bych nechtěl aby si vydělával na močce nebo hnoji ale na finálních výrobcích z výr. modu. Dát tam všechny ty věci do mapy a vše vyladit trvalo přes 2 měsíce a výkupem močky bych toto vše úplně odvařil. Mapu měnit nebudu kvůli jednomu člověku, je vydaná už půl roku a bez tak mody do ls11 se už nedělají.
Návrat nahoru Goto down
filipo29

filipo29


Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 09. 13

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySun Sep 22, 2013 12:00 pm

Mám taký problém, kúpil som si vlek Shell na naftu a benzín a zmizol mi ukazovateľ času. Neviem či to nejako súvisí s mapou, alebo s niečím iným, zmizlo mi to presne ako som ho zapojil za traktor. Stalo sa to už niekedy niekomu ?? Ako to napraviť ? Diky, ináč mapa úplne super !!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptySun Sep 22, 2013 12:12 pm

Ten vlek bude totálně na hovno plný chyb. Mapa na to vliv nemá. Podívej se do logu co ti hra píše za chyby a u toho vleku to bude katastrofa určitě. Bud ten mod oprav pokud to umíš nebo ho vyhod a najdi si jiný. Ten vlek máš z toho DLC nebo nějaký jiný. Ono taky úplně jiný mod co máš ve hře na to může mít vliv. Vše najdeš v tom logu hry.
Návrat nahoru Goto down
filipo29

filipo29


Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 09. 13

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyMon Oct 14, 2013 12:59 pm

Ďakujem, vlek nepoužívam a všetko šlape jak hodinky. Ale mám dve otázočky, ktoré mi nedajú spávať Very Happy

1. Ako naložím hnoj, ktorý je v ohrade a je produkovaný kravami, ktoré sa pasú na lúke ??? Skúšal som to nakladačom case ale nechce mi ho vôbec nabrať na lopatu, hnoju tam mám už niečo vyše 100 000 čo mi ukazuje v PDA. Ako ho naložím ? Alebo dá sa vôbec naložiť ? Či funguje len ten na dopravníku, ktorý produkuju kravy v tom krmiacom mode ???

2. Pri stajni s koňami som objavil výsypku na seno. Tam sa dá vysýpať normálne seno, ktoré môžem pozbierať horalom a potom ho tam zaviesť ??? Či pod tým, senom sa skrýva neičo iné ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyMon Oct 14, 2013 3:24 pm

Ten hnůj máš na mysli od živých krav ne co jsou origo ve hře? Tak to musíš nabrat lžící origo ze hry. Tam to funguje jinak než všude jinde.

A ktěm konům. Jim musíš vozit seno. Prostě posekáš trávu, obrátíš ji, shrabeš do řádků, pozbíráš  a pak ji tam vysypeš. Musíš použít toho horala, protože jen ten umí zbýrat seno. Ostatní samozběry udělají zpět ze sena trávu a tu tam nevysypeš. JEN SENO se tam dá vysypat.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyTue Dec 17, 2013 7:20 pm

Tonn mam problém,Hraju tvojí mapu na LS2013 a nejde mi dopravit voda do cukrovaru.poraď prosím
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyTue Dec 17, 2013 7:22 pm

Na Tondu si budeš muset počkat, do 9.1. je na ,,dovolené´´ na banánových ostrovech.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyTue Dec 17, 2013 8:38 pm

aha tak to je mrzutý,nevim jak dál
Návrat nahoru Goto down
hippoper

hippoper


Počet příspěvků : 1
Registrován : 27. 08. 14

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyThu Oct 23, 2014 3:20 pm

Mapa je super a rád bych tě poprosil jestli bys nevytvořil mapu s chmelem,kde chmel sklízí traktory ze speciálníma strhávačema a SP vlekama na transport a budovy ve kterých se to sype z vleku.Jestli to výjde tak díky předem. (:
Návrat nahoru Goto down
pavlik13

pavlik13


Počet příspěvků : 1
Registrován : 01. 04. 14

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyThu Nov 13, 2014 11:46 am

Dobrý den jsem fanda ls2011 mapa je super ale nemužu otevřít žádná vrata co dělám špatně Dík
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 EmptyThu Nov 13, 2014 9:04 pm

pavlik13: Najdi si web autora mapy. Tam ti určitě poradí v čem může být problém.

Mapu jsem hrával a makala bez problémů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Moje Mapa
» Moje mapa
» Chmel-Moje mapa
» moje družstvo
» Moje videa ze hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: