ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Multiplayer

Goto down 
+100
ridermann
Wilgott
Martin68
S t e v e
bubo122
AGRO-HOLIC
stano176
Kropi69
kulda
ondrej.zrust
tigertarzan
Kross
Franda14
Čekuj
3Runer
stefan
jindar-cz-
majstrikSVK
sebko123
vlada7340
adam852
Duracell
Brajen
tomasnemec9393
Dominikon9
gigik25
Volnas
petert
hrisovce
betonar
tomi-h
Lůdin
Okec
Milan1992
Jura3362
Jakub Talaš
matonem
Vasek
Dejvous
TomášChlpoš
tomas vit
bjatskular
case_CVX
boskkyno666
jackalin
Roman83
mako
Franta118
deiv
axos340
deerak107
gervinho27
zipicek
Mercedes-Benz
Dodo.
jaryn2012
Petr M
kamil CZ
vito2
ondřej106
Martin SK
ledy
niko1240
matej.13
kohout57
dlavem
Kolchozník
frfo
Jendes
Martin94
rumantomas
mysaak
ZZZetor007
Kolik
buldogtom
honza.p000
Snekyno
151kbar151
Luis
CZTomidlo
potris
georgie59
Kuba57
kropic77cz
nim
Rodopytel
kristian
Zetorista16245
Michal(zetor)
xerion
vendakraus
DEERÁK
Zohan
TomajsT2S
kobzik
Jardis86
MaňaSS
Stenly
durman
agronom
104 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Jendes
Moderátor
Moderátor



Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyTue Feb 28, 2012 3:05 pm

A co ti na něm konkrétně nejde? Hlavně za prvé. Máš originální hru? Protože jsou ty pořád maníci co se ptají proč jim nejde MP a nemají originalku...
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyTue Feb 28, 2012 4:14 pm

to tomas vit: multak ti nejde protože to nefunguje.Jednoduchá odpověd na blbě položenou otázku.Napiš konkrétně co ti háže za hlašky apd. Doufám, že když se ptáš tak víš, že k hraní MP musíš mít originální verzi,pořítač připojený k internetu a hlavně zaplej........
Návrat nahoru Goto down
TomášChlpoš

TomášChlpoš


Počet příspěvků : 10
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: TomoChlpos   Multiplayer - Stránka 6 EmptyWed Mar 07, 2012 6:55 pm

Čawte. Neviete ko pridam svoj server?
Ďakujem diky
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Mar 08, 2012 6:58 am

Dám ti radu do života, než se někde začneš ptát jak se co dělá, tak to nejprve skus blbec Wink ale jinak jak máš rozjetou hru tak dáš: Hra pro více hráčů, vytvořir hru, tam ti vyskočí tabulka kde si navolíš jm. serveru, heslo rychlost netu a mody, Vyvereš save, zvolíš mapu, hraješ Cool
Návrat nahoru Goto down
TomášChlpoš

TomášChlpoš


Počet příspěvků : 10
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Mar 08, 2012 8:52 pm

bjatskular: My sme sa asi neporozumeli ja som myslel ako pridam ten server sem na stranku. A inakšie ja s kamarátmi hravam LS po nete. Sprosty niesom. Ty si toľko pc nevidel čo som ja opravil. Robím pre jednu známu nemenovanú firmu. Takže Exclamation a pssssst.
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Mar 08, 2012 11:12 pm

TomasChlpos: tak on ti chce poradit a ty mu ještě vynadej!!!!! Jestli nejsi sprostý a robíš pro znamu firmu a opravuješ PC tak jsi lama,protože Ad1/podivej se jak jsi napsal první zprávu ,Ad2/ dát na forum do sekce multiplayer svoji farmu umí i 7-letí kluci tady na netu......a nedělej ramena když ti někdo radí.
Návrat nahoru Goto down
Dejvous

Dejvous


Počet příspěvků : 1
Registrován : 09. 04. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyMon Apr 09, 2012 8:34 am

Cawes lidi hraval sem Traktor zetor 2009 ale laka me multik a nevim kde co kam sem trosku antitalent na pc diky za odpoved kam mam vlest a zaparit si s partickou gut lidi je me jedno co budu delat klidne aj kydat hnuj
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyMon Apr 09, 2012 11:54 am

Musíš si koupit hru 2011 která podporuje multiplayer a můžeš pařit ,dá se to koupit i zde na webu.
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
Vasek

Vasek


Počet příspěvků : 1
Registrován : 08. 04. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyTue Apr 10, 2012 4:13 pm

Hele dys zapnu multiplayer napise mi to chyba pri spojeni co mam delat ??
Návrat nahoru Goto down
matonem
štamgast 1
štamgast 1
matonem


Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 08. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Apr 12, 2012 5:05 pm

Nazdar, ešte nemám kúpené LS ale rozmýšľam či sa mi to oplatí...

Dal by sa hrať multiplayer s takýmto netom ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Asi veľmi nie že ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Apr 12, 2012 5:21 pm

To asi fakt ne no.. Very Happy Sad
Návrat nahoru Goto down
Jakub Talaš

Jakub Talaš


Počet příspěvků : 8
Registrován : 25. 05. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyFri May 25, 2012 3:09 pm

Ahoj kúkam že sa tu nazačiatku riešilo či ide použiť jeden kluč na viacej PC.Nepozeral som celu tútok konverzáciu takže možno to už viete ale ANO IDE POUŽIŤ JEDEN KLÚČ NA VIACEJ PC TEDA ČO SA TÍKA AJ VIACERÍCH IP.Viem že sa nazačiatku písalo že "Jeden klúč ide na jednu ip" Mne to nedalo a skúsil som to tentok experiment vyšiel. Jeden a ten istí klúč som použil na ŠTYRI pc každí mal inú IP a zadaní toho isteho kluča sme všeci štyria hrali spolu MP na jednom servery bol to risk mohol som stratiť klúč alebo sa mi mohol zablokovať ale predsa nestalo sa mu nič stále naňom hrám doteraz a kamarati taktiež a nikomu to nič nenapísalo tak teda sme skonštatovali že NAKONIEC IDE JEDEN CD-klúč POUŽIŤ NA VIACEJ PC. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://jrdpovazskabystricals2011.webnode.sk
Jura3362

Jura3362


Počet příspěvků : 2
Registrován : 25. 05. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyFri May 25, 2012 5:13 pm

Zdravím ! potřeboval bych malinko poradít , když chci hrát MP a dojdu až k tomu aby se načítala , synchronizovala hra tak mi to napíše že se nepodařilo navázat spojení se servrem a je to jak kdy ale poslední dobou ubec nemužu se dostat do MP je to teda dyž se chci k někomu do hry přidat . Mám tractor simulator 2 a mám ho koupenej original i kody a přesto to nejde co stím ? pomuže mi někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Jakub Talaš

Jakub Talaš


Počet příspěvků : 8
Registrován : 25. 05. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptySat May 26, 2012 1:01 pm

Jura3362

Teraz strašne vela deti vytvara servery,lenže tie deti si neuvedomuju že nato aby sa knim mohol niekto pripojiť tak jeho internet musí mať VEREJNU IP a aj zato je niaky priplatok takže vela ludí si to nedava a potom sa čuduju prečo sa knim nikto nepripaja a napriklad zasa ako ty sa čuduješ že ti to nejde pripojiť tam je problem v tom že nema tu verejnu IP.
Poradim ti pripajaj sa iba k takym kde vidiš že su viaceri hrači nie iba jeden dajme kde su 2/4 priklad ak máš chuť travať MP ozvi sa mi.
Návrat nahoru Goto down
http://jrdpovazskabystricals2011.webnode.sk
Jura3362

Jura3362


Počet příspěvků : 2
Registrován : 25. 05. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptySun May 27, 2012 5:26 pm

Chápu chápu nejsem v hraní multi plajeru jako že obecně zběhlí , a kde mám tu IP adresu sehnat ? a co to stojí ? Jakube to víš že bychchtěl hrát sem teda dost vpráci a spoustu času mi zabere i přítelkyně ale taktéž mi zbejvá dost času na hraní nejlepší by bylo kdyby to šlo bez něakého placení . jo a ( nepodařilo se navázat spojení mi píše i když je tam více hráčů jak si psal 2/4 atak dal .
Návrat nahoru Goto down
Milan1992

Milan1992


Počet příspěvků : 2
Registrován : 31. 05. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu May 31, 2012 12:55 pm

ahoj ja sem si objednal tady tu hru ty trakturky kvuli multiplayeru rad bych si ho zahral ale musim cekat az mi pride ta hra Smile
Návrat nahoru Goto down
Milan1992

Milan1992


Počet příspěvků : 2
Registrován : 31. 05. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyFri Jun 01, 2012 6:55 am

jsem tu nove a chtel bych hrat multiplayera ale az mi pride ta hra jaky to je pres multiplayera je to zabava Smile
Návrat nahoru Goto down
Okec

Okec


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 06. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyFri Jun 08, 2012 12:38 pm

Pomozte co mam udělat když mně nejdů mody v mutliplayeru nemuze zato Windows 7 pls poraďte mně jo Sad
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyFri Jun 08, 2012 3:47 pm

Ne opravdu za to sedmičky nemůžou, a co ti konkrétně nejde???
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Okec

Okec


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 06. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyMon Jun 25, 2012 1:09 pm

dobrý nechce někdo se mnu hrat v MP s mapou Czech_Countryside_Map_V2 moje mody jsou:AutoAttachMod,tatraagrogreen,Valtra_900,Valtra_900_FL,Valtra_900_2wd,Claas_Lexion750, tady jsou na ně linky:http://www.uloz.to/xJAa2Kh/valmet6400autocontrol-rar/http://www.ulozto.cz/xBbxJiJ/valtra-900-pack-unzip-zip/http://www.ulozto.cz/xQeh1Wv/claas-lexion750-pack-for-ls11-cz-rar/http://www.ulozto.cz/x9KTfhk/tatraagrogreen-zip/http://www.uloz.to/xrzMpdg/czech-countryside-map-v2-zip/ stroje které budete chtět vy napište na email:landwirts@seznam.cz a servr se jmenuje Traktor simulátor 2 a nezapomeňte beru všechny a o mody semužeme domluvit ve hře nebo na emailu.
Návrat nahoru Goto down
Okec

Okec


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 06. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyMon Jun 25, 2012 1:11 pm

oprava servr se jmenuje Traktor 2
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 7:26 am

Ahoj chci si koupit origo ls 11,protože už mě nebaví hrát SP... našel jsem tuhle stránku [You must be registered and logged in to see this link.] ale nemůžu ta najít jestli to má MP....
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 7:52 am

Lůdin - Ano, má to MP.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 10:40 am

Hey Děkuju..hned objednám a de se pařit MP Smile Smile celkem slušná cena ne?
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 11:33 am

Jojo...Já to tenkrát kupoval ale za 300 kč..
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 11:56 am

podivej [You must be registered and logged in to see this link.] tady je zase že to MP nemá.. tak ja nwm.. Sad
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 12:26 pm

Tak hod dotaz do Alfy, ale multiplayer by měl u ní být, je to jen o licenčních klíčich.
Jinak bych spíš doporučil platinovou edici, ta má i DLC packy viz. [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 1:38 pm

tak ja se jich zeptam.. Smile A coje to DLC ? ?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tohle tam je napsaný..tak to asi má MP

• Problémy se síťovou hrou se povedlo vyřešit, klíče k multiplayeru jsou k dispozici. Návod, jak aktivovat síťovou hru, je uveden v originálním balení hry.
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 4:10 pm

DLC jsou datadisky se stroji nebo budovami jako třeba BGA, skleníky, atd.
DLC 1 balíček obsahuje nasledující vybavení: Krone XDisc - sekačka, Krone ZX 550 GD - dvoj účelový samozběr, Lizard - přenosná palivová nádrž, Pöttinger HIT 130 A - obraceč, Pöttinger TOP 1252 - hrabačka.
DLC 2 balíček obsahuje nasledující vybavenie: bioplynovou stanici, volně umistitelné věterné a solární elektrárny, Bergmann TSW 4190 S univerzální rozmetadlo, Kotte GARANT VTL 19.500 cisterna na močku, naberačka na siláž a mobilní nádrž na hnojivo.
DLC 3 balíček obsahuje nasledující vybavení: volně umistitené skleníky a včelín, vlečku na přepravu krmiva Bergmann HTW 65, pluh Lemken Juwel 8, sekačku Horsch Express 3 TD, vůz na zber Pöttinger JUMBO 10010 CL, rozmetadlo hnojiva Amazone ZG-B 8200, vůz na zběr Krone ZX 450, rozmetadlo hnoje Gilibert Helios 15, sklápěcí vlečku Gilibert 1800 Pro a mobilní nádrž s vodou.
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyThu Jul 19, 2012 8:24 pm

Tak nevím,pořád se nemůžu připojit. forum jsem pročetl, port si otevřel, firewall vypnul a internet si myslím že je dobrý. Nebo ne?
Mám tyhle hodnoty:
Ping 37 ms, download 32,93 MBPS a upload 23,75 Mbps. Mě to nic neříká, takže nevím
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 EmptyFri Jul 20, 2012 5:04 am

Hodnoty jsou dobrý, nemůžeš se připojit k servru nebo celkově spustit multiplayer?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Multiplayer - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Multiplayer
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» domluva na hraní MP
» multiplayer
» Multiplayer hra
» multiplayer
» Multiplayer LAN

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: