ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Multiplayer

Goto down 
+100
ridermann
Wilgott
Martin68
S t e v e
bubo122
AGRO-HOLIC
stano176
Kropi69
kulda
ondrej.zrust
tigertarzan
Kross
Franda14
Čekuj
3Runer
stefan
jindar-cz-
majstrikSVK
sebko123
vlada7340
adam852
Duracell
Brajen
tomasnemec9393
Dominikon9
gigik25
Volnas
petert
hrisovce
betonar
tomi-h
Lůdin
Okec
Milan1992
Jura3362
Jakub Talaš
matonem
Vasek
Dejvous
TomášChlpoš
tomas vit
bjatskular
case_CVX
boskkyno666
jackalin
Roman83
mako
Franta118
deiv
axos340
deerak107
gervinho27
zipicek
Mercedes-Benz
Dodo.
jaryn2012
Petr M
kamil CZ
vito2
ondřej106
Martin SK
ledy
niko1240
matej.13
kohout57
dlavem
Kolchozník
frfo
Jendes
Martin94
rumantomas
mysaak
ZZZetor007
Kolik
buldogtom
honza.p000
Snekyno
151kbar151
Luis
CZTomidlo
potris
georgie59
Kuba57
kropic77cz
nim
Rodopytel
kristian
Zetorista16245
Michal(zetor)
xerion
vendakraus
DEERÁK
Zohan
TomajsT2S
kobzik
Jardis86
MaňaSS
Stenly
durman
agronom
104 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
georgie59




Počet příspěvků : 13
Registrován : 11. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Sep 02, 2011 6:36 pm

honza.p000 ano multiplayer ti půjde
Návrat nahoru Goto down
buldogtom

buldogtom


Počet příspěvků : 6
Registrován : 09. 08. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Sep 02, 2011 7:02 pm

Já jsem LAN nikdy nepoužil.ted už mám zapnutý jen PC a notebook jsem vypnul ale baráček je tam pořád.Myslím si že to bude mít nějakou spojitst s notebookem nebo spíš s tím že mám napojené oba Pc na jeden router.Prostě od té doby co jsem hrál na obou PC v jedné hře přes internet tak od té dob yje tam baráček a já nevím co sním.Ikdyž nastavím připojení např. 6000 tak pořád jde připojit jen notebook a nikdo jiný nemuže přijít
Návrat nahoru Goto down
Kolik

Kolik


Počet příspěvků : 2
Registrován : 03. 10. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 3:56 pm

Zdravím, mám problém když najedu v multáku na nákej server pokaždé mi to laguje dá se stím něco udělat děkuju
Návrat nahoru Goto down
xerion
V.I.P.
V.I.P.
xerion


Počet příspěvků : 81
Registrován : 22. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 3:59 pm

Asi máš špatnej internet nebo počítač. Ke všemu jsi téma umístil do špatné sekce.
Návrat nahoru Goto down
Kolik

Kolik


Počet příspěvků : 2
Registrován : 03. 10. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 4:06 pm

tak Singl mi jede vpohodě i s modama a mapou a net mám dosti rychlej 10 Mb a kamoš taky řikal že když se napoji teš mu to laguje
Návrat nahoru Goto down
ZZZetor007

ZZZetor007


Počet příspěvků : 10
Registrován : 02. 10. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 5:23 pm

taky to nemusí bejt počítačem a nternetem ale taky hráčema co maji blbej internet
si myslim
nevim no
me se to laguje jen obcas
Návrat nahoru Goto down
http://traktorweb.webnode.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyThu Oct 13, 2011 8:14 pm

zalezi na rychlosti pripojeni spravce. podle mich zkusenosti (nejsou moc velke)
Návrat nahoru Goto down
Kuba57

Kuba57


Počet příspěvků : 3
Registrován : 12. 08. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:11 am

muže te poradit proč mě nejdou mody v multiplaeru vubec se tam nezobrazí ani jak je tam pridat mody
Návrat nahoru Goto down
mysaak
štamgast 1
štamgast 1
mysaak


Počet příspěvků : 22
Registrován : 13. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 12:12 pm

mody dáš do mp tak, že v té tabulce jak máš jméno serveru a všechno dáš dole (já to mám add mods) klikneš a vybereš si mody se kterýma chceš hrát.
Návrat nahoru Goto down
rumantomas

rumantomas


Počet příspěvků : 12
Registrován : 07. 10. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 7:12 pm

Prosim chtěl bych se zeptat jestli může člověk co hraje multiplayer na traktor simulator 2 hrát s člověkem co má landwitschafts simulator 2011?
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 7:44 pm

Ano může, není v tom žádný rozdíl, pouze lokalizace (překlad)
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 11:37 am

Hele mám dotaz, chcem si s kamarády zahrát MP ale kdyz kdokoliv z nás založí server tak se k němu nemuzem pripojit...pořád to píše "Nelze navázat spojení se serverem" no tak k tomu jste psali ze se to musi porad zkouset zejo...treba vypnout hru a zase a tak dále...no ale stejně to nejde...a pry by to nemelo chodit kvuli tomu ze nemam verejnou IP...nevite kde zjistim jestli ji mam verejnou a kdyztak jak udelam aby byla verejna?...Ale je to divny protoze na jiny servery me to pripojit treba jde...
Dik za odpověď. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 2:20 pm

Jendes - prečítal si si to tu celé? lebo jedno, čo je potrebné urobiť, je otvoriť si port!!! už som to tu písal viackrát a stále sa musím opakovať.. a už ma to fakt nebaví.

v sekcií NÁVODY je návod, ako si ten port otvoriť, ak by to niekto nevedel.

(dal som to také veľké, aby to každý videl, keď bude scrollovať dole, aby napísal, že mu vypisuje NELZE blablabla)
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 5:36 pm

Brano - dobře už mám ten návod akorát nevím jak najít ten svůj router/modem...tam jich je strasne moc a ja nechapu na nejakym stitku nebo co...to je jako nejak oznaceny????
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 5:56 pm

najčastejšie to býva zospodu. ak aj nenájdeš presne ten model, nejaký podobný tam asi bude.
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 6:01 pm

Ale já nevím jaký mám router, já nevím jakej mám najít model a jak jako ze spodu? vdyt tam je nekolik sloupců!
Návrat nahoru Goto down
xerion
V.I.P.
V.I.P.
xerion


Počet příspěvků : 81
Registrován : 22. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 8:10 pm

Ze spodu ROUTERU kruci fix!
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 8:36 pm

Ale já vlastně nemám router ale modem Very Happy takže se mám podívat ze spodu modemu na typ a pak si ho najít v tom seznamu?
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 9:34 am

cau mam pr0blem chcem si zahrat s kam0sem ,ale kdyz zal0zim hru tak se ke me neprip0ji a kdyz 0n tak ja k nemu taky ne .ale 0ba dva jsme hrali u jedn0uh0 hrace.nevite nekd0 jaky mame nastavit internet.myslim dsl. dekuji.
Návrat nahoru Goto down
rumantomas

rumantomas


Počet příspěvků : 12
Registrován : 07. 10. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 8:03 pm

Dobrý den chtěl bys se zeptat jaký patch mám nainstalovat na Traktor Simulator 2 (anglický, německý nebo jiný) a jestě na kolik počítačů se dá použít klič na multiplayer?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 9:00 pm

rumantomas - to si už robíš prdel, že?
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 9:05 pm

Brano: Každá prdel něco stojí, spamy jsou za 3 dny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 10:27 pm

Tímto tempem branoj za chvíli klepne pepka... Very Happy


Ne teď vážně ale to už opravdu není vůbec ale vůbec vtipný...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
frfo

frfo


Počet příspěvků : 1
Registrován : 17. 11. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: prosim pomoc tika sa to multiplayeru   Multiplayer - Stránka 3 EmptyThu Nov 17, 2011 6:26 am

prosim vas poslal by mi dakto navod ako zapnem multiplayer prosim chcem si to zahrat a neviem ako sa to spusti
Návrat nahoru Goto down
Kolchozník
štamgast 4
štamgast 4
Kolchozník


Počet příspěvků : 47
Registrován : 14. 11. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyThu Nov 17, 2011 6:41 am

Hledej zde v návodech
Eh... ,ale tady nic takového nenajdeš. Musíš na oficiální forum hry LS 2009/11. Bohužel link sem nemůžu vložit.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyThu Nov 17, 2011 10:56 am

Kolchozník: Můžeš:

7. Zákaz vkládání odkazu na konkurenční weby. Vyjímka na [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.] jejich fóra a oficiálních stránek [You must be registered and logged in to see this link.] případně dalších. Ovšem zákaz se vztahuje na ČESKÉ a SLOVENSKÉ weby fóra. To ovšem neplatí při přímém linku ke stažení módů.

Tak snad tady nebudem dělat obrázkovej návod na MP.

Zapnu FS 2011 - Multiplyer - Join game ( hledat ) - tam si najdeš kde chceš najít nějaký server
- Create game ( vytvořit )

Musíš mit orig. hru jinak MP nespustíš
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
dlavem

dlavem


Počet příspěvků : 2
Registrován : 03. 09. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: nejde mi MP   Multiplayer - Stránka 3 EmptySat Nov 19, 2011 8:03 pm

Cs blbne mi MP když se chci pořipojit k jakýmukoliv serveru tak to dlouho načítá a píše navazuji spojení a pak mi vyskočí "nepodařilo se navázat spojení s hrou pro více hráčů" poradte mi co mam pls dělat?
Návrat nahoru Goto down
kohout57
štamgast 3
štamgast 3
kohout57


Počet příspěvků : 37
Registrován : 03. 10. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 7:32 pm

JA MAM TENSAMY PROBLEM NIKDO TI JESTE NEODPOVEDEL? JABYCH TO TAKY RAD VEDEL.JOSEF
Návrat nahoru Goto down
matej.13
Lama
Lama
matej.13


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 7:46 pm

Zeby pomaly net?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 7:55 pm

skontroluj si firewall
Návrat nahoru Goto down
niko1240
Lama
Lama
niko1240


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 07. 11

Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 EmptyWed Dec 07, 2011 10:37 am

ja ti stim pomozem skusi si prepisat IP adresu na Farming Simulator 2011 a skus potom alebo ked to ani potom ti nepojde tak mas pomali internet Sad LS
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Multiplayer - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Multiplayer
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» domluva na hraní MP
» multiplayer
» Multiplayer hra
» multiplayer
» Multiplayer LAN

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: