ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Multiplayer

Goto down 
+100
ridermann
Wilgott
Martin68
S t e v e
bubo122
AGRO-HOLIC
stano176
Kropi69
kulda
ondrej.zrust
tigertarzan
Kross
Franda14
Čekuj
3Runer
stefan
jindar-cz-
majstrikSVK
sebko123
vlada7340
adam852
Duracell
Brajen
tomasnemec9393
Dominikon9
gigik25
Volnas
petert
hrisovce
betonar
tomi-h
Lůdin
Okec
Milan1992
Jura3362
Jakub Talaš
matonem
Vasek
Dejvous
TomášChlpoš
tomas vit
bjatskular
case_CVX
boskkyno666
jackalin
Roman83
mako
Franta118
deiv
axos340
deerak107
gervinho27
zipicek
Mercedes-Benz
Dodo.
jaryn2012
Petr M
kamil CZ
vito2
ondřej106
Martin SK
ledy
niko1240
matej.13
kohout57
dlavem
Kolchozník
frfo
Jendes
Martin94
rumantomas
mysaak
ZZZetor007
Kolik
buldogtom
honza.p000
Snekyno
151kbar151
Luis
CZTomidlo
potris
georgie59
Kuba57
kropic77cz
nim
Rodopytel
kristian
Zetorista16245
Michal(zetor)
xerion
vendakraus
DEERÁK
Zohan
TomajsT2S
kobzik
Jardis86
MaňaSS
Stenly
durman
agronom
104 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor



Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Jul 20, 2012 5:04 am

Hodnoty jsou dobrý, nemůžeš se připojit k servru nebo celkově spustit multiplayer?
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Jul 20, 2012 5:52 am

Do MP se dostanu ale píše mi to tu klasickou větu: nelze navázat spojení se hrou pro více hráču.
Ještě jsem koukal, že se tu píše veřejná a neveřejná IP adresa. Jak to poznám, co mám?
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Jul 20, 2012 2:43 pm

Tvůj provider ti řekne jakou máš, jestli veřejnou nebo neveřejnou. Ještě drobnost, jestli ti to dělá když se připojuješ na něčí server, zkus jiný, dotyčný může mít pronlémy s rychlostí netu.
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySat Jul 21, 2012 8:39 am

Kdepak, zkoušel jsem téměř všechny. Bud mi to napíše tu osudnou větu, nebo přístup byl odepřen. No asi mi není přáno zkusit MP.:-(
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySat Jul 21, 2012 8:54 am

Zkoušel sis založit svůj server? Vypadá to že jsou u tebe nějaké problémy s připojením k internetu. Než budeš hrát povypínej vše co je připojeno k internetu (Skype, ICQ, a pod.) pak ještě můžeš spustit příkazový řádek u Win7 CMD a napiš do něj "ping astragon.de" jestli vyskočí časy delší než 100ms tak internet laguje, pokud bude tak samo i "ping seznam.cz" kontaktuj providera, pokud ne je problém na straně hlavního servru nebo uzlu do zahraničí a to pak nezbývá než zkoušet kdy se to chytne.
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyMon Jul 23, 2012 1:36 pm

Průměrný čas mám 28 ms, takže myslíš, že to mám zkoušet a čekat?To mi přijde nějaký divný
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6
agronom


Počet příspěvků : 90
Registrován : 16. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyMon Jul 23, 2012 2:16 pm

co vsechno jsi skousel skousis jenom cz servery nebo i zahranicni
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyTue Jul 24, 2012 10:38 am

No zkoušel jsem všechny ty tři odkazy, co se mi otevřou v multiplayeru a tam jsem zkoušel všechny možný servery.
Návrat nahoru Goto down
betonar

betonar


Počet příspěvků : 2
Registrován : 27. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySat Jul 28, 2012 12:35 pm

caute ked som si zmenil v routery port a z kamosom to nejde hrat musi si aj on zmenit port ? dakujem za odpoved
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6
agronom


Počet příspěvků : 90
Registrován : 16. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySat Jul 28, 2012 1:10 pm

tomi-h napsal:
No zkoušel jsem všechny ty tři odkazy, co se mi otevřou v multiplayeru a tam jsem zkoušel všechny možný servery.



co myslis tema trema odkazama continental europe deutchland international ?

ale kdyz das treba continental tak je dole upresnit a tam si muzes vybrat ruzne zemne vyberes si das ulozit nebo jak to tam je a zkusis se pripojit pak napis jestli ti to de nebo ne
Návrat nahoru Goto down
betonar

betonar


Počet příspěvků : 2
Registrován : 27. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySun Jul 29, 2012 12:11 pm

Ako zistim ci mam verejnu IP adresu alebo nemam ?
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySun Jul 29, 2012 3:34 pm

Ahoj uz mi prisel Traktor2,Naistaloval sem.pak sem sel na stranky [You must be registered and logged in to see this link.] zadal sem klič,ale píše mi to že je špatný co mám dělat?
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyWed Aug 01, 2012 3:57 pm

To: Lůdin
Máš to napsané v tvém odkazu

Vážení zákazníci, v případě chybné registrace hry Traktor Simulator 2 prosím kontaktujte podporu na [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Aug 03, 2012 11:05 am

ale to nejde jim poslat mail..
Návrat nahoru Goto down
hrisovce
Lama
Lama
hrisovce


Počet příspěvků : 14
Registrován : 05. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Aug 03, 2012 1:04 pm

ja ked som si to kupil dal som tam kluc a pisalo ze uz je pozity zavolal som tam a povedali ze maju problemi povedali ze za tyzden to bude hotove potom som to skusil a islo takze radim zavolat tam a na instalacnej karte mas 2 kluce tak zadaj ten dlhsi
Návrat nahoru Goto down
petert

petert


Počet příspěvků : 6
Registrován : 27. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Aug 03, 2012 1:22 pm

Ja som kupoval Traktor simulator 2 asi pred dvomi tyzdnami, tiez mi nesiel kod na ich stranke, tak som im poslal mail, odfotil som original kluc a pridal do mailu ako prilohu a na druhy den mi poslali mail už priamo s kodom do MP
Návrat nahoru Goto down
petert

petert


Počet příspěvků : 6
Registrován : 27. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySun Aug 05, 2012 6:22 pm

CZTomidlo napsal:
pak ještě můžeš spustit příkazový řádek u Win7 CMD a napiš do něj "ping astragon.de" jestli vyskočí časy delší než 100ms tak internet laguje

Ahojte. Ja som práve skúšal tento test a ping na astragon.de mám okolo 270ms, čo je asi dosť vysoké. A pritom keď skusam naprikald speedmeter, tak mam ping 30 - 50. Čím to je?
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyMon Aug 06, 2012 4:56 am

ping - je dotaz poslaný po internetu na některý server, který na něj následně odpoví, doba mezi odesláním a přijetím je doba kterou udává ping

když si dáš ping seznam.cz budou časy taky kolem 30 - 50 ms, záleží který server je dotazován a speedmeter určitě nedotazuje astragon.de, ale počítám že sám sebe,
jinak 270 není až tak vysoké, může být zapříčiněné vytížením serveru, jinak ted v 7 hodin ráno jsem naměřil ping 29 ms
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyThu Aug 09, 2012 9:20 pm

mám problém....když se chcu připojit na mp tak m iskočí ta proklata hláška"nepodařilo se navázat spojeni se serverem. portama to není bo mp už jsem hral jelo mi to 2 dny a tedkomuž zase ne nevítě čím to muže být??? díky
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyThu Aug 09, 2012 9:25 pm

ping mám kolem 27
Download stabilně kolem 5 neso uvelké rozdily
upload 1,15 MB/s
a ještě než se mi to zastavilo uplně tak m išla založit hra ale nemohl sem se připojit
ale když sem ja založil hru tak kemě lidi mohli
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyTue Aug 14, 2012 9:17 pm

jak zahrát MP přes hamachi? jde to vubec? a jak poradí mi někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyWed Aug 15, 2012 9:04 am

Hamachi je na vytvoření LAN sítě...ale i když tu LAN síť vytvoříš tak LSko přes to hrát nejde, akorát když se takhle s někým spojíš tak se ti půjde připojit a nebude to psát to: nepodařilo se navázat spojeni se serverem..jinak to nepojede přes LAN...pojede to normálně přes internet ale pomůže to akorát se spojením.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Aug 17, 2012 7:52 am

čau prosím poradite proc se mi hrozne seka MP ?
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyFri Aug 17, 2012 11:15 am

Buďto máš pomalý internet, nebo má pomalý internet zakladatel serveru a nebo máte hodně chybných modů ve hře které vám tam dělají neplechu...
Návrat nahoru Goto down
Lůdin
štamgast 4
štamgast 4
Lůdin


Počet příspěvků : 47
Registrován : 05. 04. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySat Aug 18, 2012 6:57 am

aha,takže nejspíše to bude tým netem...
Návrat nahoru Goto down
gigik25

gigik25


Počet příspěvků : 11
Registrován : 23. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptySun Aug 19, 2012 10:59 am

Zdravím také jsem si koupil Traktor simulator 2 a píše mi to taky že je klíč neplatný na stránkách [You must be registered and logged in to see this link.] . Tak se chci zeptat jesty stačí jim napsat email nebo jim musím zavolat?
Návrat nahoru Goto down
petert

petert


Počet příspěvků : 6
Registrován : 27. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyMon Aug 20, 2012 6:27 am

Najlepšie bude, ak tam pošleš mail aj s odfoteným kódom, ktorý si mal v balení a potom im tam aj zavolaj, a budeš to mať skôr
Návrat nahoru Goto down
gigik25

gigik25


Počet příspěvků : 11
Registrován : 23. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyTue Aug 28, 2012 12:59 pm

Mám problém když chci hrát s modama multiplayer v singlu je normálně mám a jdou a v multiplayeru je tam nemám kámoš to zkoušel se stejnýma modama a šlo mu to nevíte čím to je?
Návrat nahoru Goto down
petert

petert


Počet příspěvků : 6
Registrován : 27. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyTue Aug 28, 2012 1:52 pm

Asi tym, že máš mody rozbalene (extrahované). Mody musia byť v zložke mods nerozbalené
Návrat nahoru Goto down
gigik25

gigik25


Počet příspěvků : 11
Registrován : 23. 07. 12

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyTue Aug 28, 2012 1:56 pm

aha Very Happy lol ja myslel že se musely vždycky rozbalovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 EmptyTue Aug 28, 2012 1:57 pm

A nebo ty mody nejsou MP ready (ale to už dnes většína je směju se ti ) a nebo jak píše petert, přímo tak jak si mod stáhneš, v tom raru ho taky musíš dát do mods... ( pokud to není modpack, žejo? Wink )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Multiplayer - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Multiplayer
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» domluva na hraní MP
» multiplayer
» Multiplayer hra
» multiplayer
» Multiplayer LAN

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: